BAYİ PANELİNE HOŞ GELDİNİZ...

Kurumsal

Hakkımızda

Yağ, Yakıt, Hava, Hidrolik ve Hepa Filtrelerinin Tasarımı, Üretimi ve Satışını gerçekleştiren FERRA FİLTRE, 2012 yılında Osmaniye Organize Sanayi Bölgesinde 110.000 m² alana kurmuş olduğu fabrikası ile Sektörde Türkiye, Ortadoğu ve Balkanların en büyük yatırımcısı konumundadır. Kirmit Şirketler Grubu' nun bir kuruluşu olan FERRA FİLTRE, ilk aşamada 20.000 m² kapalı alanı ve yıllık 15.000.000 adet üretim kapasitesi ile üretime başlamış ve halen kapasite arttırma ve Ar-Ge yatırımlarını devam ettirmektedir.

FERRA FİLTRE, gelişmiş filtre teknolojisi, OEM kalitesi ve geniş ürün yelpazesi ile, Araç Üreticilerinin ve İç ve Dış Pazarlardaki müşterilerin taleplerini zamanında karşılamayı ve müşteri memnuniyetini önemsemektedir.

OEM ve Yenileme pazarında her marka ve model araçlar için geniş bir ürün yelpazesine sahip olan FERRA FİLTRE' nin ürettiği filtreler motorların beklentisi olan maksimum performans, uzun ömür ve ekonomik yakıt tüketimini sağlamayı esas almış, İleri Ürün Teknolojisi ile üretilmiş ve müşterilerin güvenlerini kazanmış Yüksek Kalite filtrelerdir.

FERRA FİLTRE, Toplam Kaliteye en ekonomik ve en hızlı bir şekilde ulaşmak, Global Tedarikçi olarak Yurt İçi ve Yurt Dışı Müşterilerinin memnuniyetini ve güvenini kazanarak bunun sürekliliğini sağlamak için güçlü ekibi ile azimle çalışacaktır.